.

.

Сетот За Асортиман На Надворешен Прстен За Задржување Од 770 ПАРЧИЊА Содржи 450 ПАРЧИЊА 14 Големини Е клип И 320 ПАРЧИЊА 14 Големини Ц Клип

Сетот За Асортиман На Надворешен Прстен За Задржување Од 770 ПАРЧИЊА Содржи 450 ПАРЧИЊА 14 Големини Е клип И 320 ПАРЧИЊА 14 Големини Ц Клип

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Име На Производот : Надворешен Прстен За Задржување Тип : Е Клипови и Ц Клипови. Материјал : Легиран Челик. Големини : Е Клипови 1,5 мм, 2мм, 2,5 мм, 3мм, 3,5 мм, 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 12мм, 15мм И Ц Клип 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 18мм, 20мм, 22мм, 24мм, 26мм. термичка обработка. Висока цврстина. Мазна и без брус. Стабилен и издржлив. Вид на прицврстувач, кој е инсталиран во жлебот на вратилото на машините и опремата и игра улога во спречувањето на аксијалното движење на деловите на шафтите. договор за лична или деловна рутинска употреба за одржување. [ПРОИЗВОД] : Е-клипови И Ц Клипови е еден вид прицврстувач, кој е инсталиран во жлебот на вратилото на машините и опремата и игра улога во спречувањето на аксијалното движење на деловите на вратилото. [Висококвалитетен Материјал] : Изработен од издржлив Легиран Челик, со одлична карактеристика на отпорност на ' рѓа, држи силно и трае долго.

Други карактеристики

Најдобри понуди