.

.

Силиконска Тастатура Кожа Компатибилна за 2022 КС Спектар x360 16t-f000 16t-f100 16-f0035nr 16-f1013dx &засилувач; HP Спектар x360 Лаптоп 14 -a 14t-1 14t-ea200 14t-ea100 14-ea0047nr 14-еа2035нр

Силиконска Тастатура Кожа Компатибилна за 2022 КС Спектар x360 16t-f000 16t-f100 16-f0035nr 16-f1013dx &засилувач; HP Спектар

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен за 2022 КС Спектар x360 13,5 инчен лаптоп 14 -a 14t-1 14t-ea200 14t-ea100 14-ea0047nr 14-ea2035nr 14-ea0023dx 14-ea1023dx, 2022 16 инчен HP Спектар x360 2-во-1 16t-f000 16t-F100 16-f0035nr 16-F0013dx 16-f0023dx 16-f1013dx НЕ е компатибилен За Hp spectre x360 13.5 14-ef0013dx 14t-ef000 & HP Павилјон 14-ek0033dx 14-ek0013dx. Ве молиме проверете ја фотографијата за распоред на тастатурата и бројот на моделот на вашиот лаптоп на задната страна на вашиот лаптоп за да избегнете купување погрешен производ. Ултра тенок силиконски заштитник за филм за тастатура, ве тера да пишувате удобно. Ве молиме запомнете : можеби ќе Ви требаат неколку дена за да се навикнете да пишувате на капакот на тастатурата ако никогаш порано не сте користеле кожа на тастатура!. Издржлив, перен, лесен за нанесување и отстранување за чистење. Водоотпорен и отпорен на прашина, помага да се заштити вашата тастатура од прашина, нечистотија, гребнатини и течност.

Други карактеристики

Најдобри понуди