.

.

Антиквитетот не е Хоби. Тоа Е Авантура. Стакло за Антиквитети, Подароци За Антиквитети За Повеќекратна Употреба, Керамичка Чаша За Пријатели, Гроздобер, Ретро, Смеш?

Антиквитетот не е Хоби. Тоа Е Авантура. Стакло за Антиквитети, Подароци За Антиквитети За Повеќекратна Употреба, Керамичка Чаша

DEN 692.80

Количина на стоки
Тековен

Антички застрелан стакло слики изгледот на збунетост се меша со возбуда додека го отвораат тој подарок и наоѓаат застрелано стакло што им се насмевнува веднаш; неверојатно, нели Антички Подароци : Нивната уникатност како реткост кога станува збор за подароци ги прави многу ценети од нивните примачи; тие се внимателни подароци. Висок Квалитет : има керамика од 1,5 мл што значи дека немаат проблеми во машината за миење садови и во микробранова печка. И отпечатоците не бледнеат. Застрелан стакло е повеќе од само подарок, тоа ви покажува љубов и сакаат да уживаат во животот. Не мислиме дека ќе ги сакаш, знаеме дека ќе ги сакаш. Пробајте ги сега!. Подарете го Ова античко стакло за никого, и сигурно ќе видите како сонцето оживува во нивните очи. Тоа му покажува на примачот дека тој/таа се смета за посебен. Тие се убави и како подароци за дипломирање. Запомнете дека мислите дека оваа личност е посебна, не би сакале да им дадете само стакло за застрелување, стаклото За застрелување е тоа квалитетно стакло. Ние постојано се залагаме за квалитет. Нашите Шут очила се направени од 1,5 мл, што ги прави пријателски во микробранова печка и во машина за миење садови.

Други карактеристики

Најдобри понуди