.

.

Зенпорт Индустрии Градинарски Обвивка HJ250 Појас Клип, Светло Портокалова Најлон

Зенпорт Индустрии Градинарски Обвивка HJ250 Појас Клип, Светло Портокалова Најлон

DEN 152.80

Количина на стоки
Тековен

Градинарски Преклопен Видов Обвивка Чувајте Ја Вашата Пила Безбедна И Безбедна. Метален Појас Клип. Безбедност Портокал. Најлон Градинарски Обвивка. Портокалова И Црна. Со Клип За Појас За Градинарски Или Преклопен Пила. Не Е Потребно Собрание. тип на извор на енергија : Прирачник.

Други карактеристики

Најдобри понуди