.

.

Г-ДИН ЗЕЛЕНИ Нокти Клиперс, Ултра Широк Отворање На Вилицата Ноктите Машинка За Дебели Нокти Тешки Нерѓосувачки Челик Ноктите Машинки За Постарите Лица

Г-ДИН ЗЕЛЕНИ Нокти Клиперс, Ултра Широк Отворање На Вилицата Ноктите Машинка За Дебели Нокти Тешки Нерѓосувачки Челик Ноктите Машинки

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Ултра Широки Ножици За Отворање На Вилицата : голема вилица од 15 мм погодна за нокти или нокти на нозете, доволно остра за сечење дебел нокт или нокт, погодна е за мажи или жени, специјална за постари лица, намалувајќи го ризикот од ширење на габа на ноктите Премиум и Остар : секачот за нокти е изработен Од Јапонски нерѓосувачки челик 420j2, што е исто како и користената хируршка опрема, многу остра и издржлива. телото е дизајнирано да ви заштеди напор и многу удобно за држење. Дојдете Со Футрола За Подарок : машинките за нокти се со две големини, една голема и една мала доаѓаат со извонредна футрола за патување, многу удобна и симпатична, верувам дека ќе ја сакате на прв поглед. и нашите машинки за нокти целосно ќе ги задоволат вашите потреби. Бидете Лесни За Употреба : Сите наши производи се тестирани одново и одново, за овој производ го правиме најдоброто од секој детал. Може да остане остар повеќе од една деценија уште повеќе со општа заштита, подобар избор за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди