.

.

Амбесон Шарена Торба За Перење Алишта, Рачно Нацртани Скици Облаци И Игралиште За Балони Со Топол Воздух, Корпа За Попречување Со Рачки За Затворање На Врвки за Пер?

Амбесон Шарена Торба За Перење Алишта, Рачно Нацртани Скици Облаци И Игралиште За Балони Со Топол Воздух, Корпа За Попречување Со Рачки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Мерења-13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

Други карактеристики

Најдобри понуди