.

.

Леокоти Крем Омбре Салфетки За Вечера Со Печурки 20х20, Рефус Салфетка Од Полиестерска Ткаенина За Повеќекратна Употреба, Ботанички Црни Геометриски Салфетки За Мас

Леокоти Крем Омбре Салфетки За Вечера Со Печурки 20х20, Рефус Салфетка Од Полиестерска Ткаенина За Повеќекратна Употреба, Ботанички

DEN 1134.40

Количина на стоки
Тековен

+КОМПЛЕТ ПЛАТНЕНИ САЛФЕТКИ од 8 : Секое пакување содржи 8 квадратни полиестерски салфетки, секоја со димензии 20 х 20 инчи Салфетките за вечера не се погодни само за домашна употреба, туку се совршени и за специјални прилики како празнична забава, коктел забава, свадби, банкети, бифе, роденденска забава, внатрешна или надворешна употреба. Со софистициран и елегантен изглед, нашите салфетки за одмор може да се користат за дополнување на рустикален, гроздобер, француски и современ мебел и декор, додавајќи удобност и топол амбиент на вашето место. +САЛФЕТКИ ОД МЕКА ТКАЕНИНА : крпата за Салфетки за Вечера е составена од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е мек и мазен на допир, обезбедувајќи лесно и удобно чувство на вашата трпезариска маса. Кујнската салфетка е отпечатена со јасни и живописни обрасци, кои не се лесни за бледнеење и замаглување, и се совршена декорација на масата. Коктел салфетки е исклучителна во изработка, а шевовите на работ е многу парична казна и уредни, и салфетка не е лесно да падне од линијата. Еднократно и долг работен век. +ДЕКОРАЦИЈА И АБСОРБЕНТА : атрактивниот изглед на салфетките за маса ги прави оброците со вашето семејство и пријателите попријатни. Салфетките за вечера што се перат не се лесно да се збрчкаат, можете да ги преклопите салфетките за венчавки во кој било стил или да го користите прстенот за салфетки за да ги прицврстите салфетките за крпа за украсување на горниот дел од масата. Салфетките за забави се исто така многу абсорбента и може да се користат за бришење дамки од вода од чинии, чаши, чаши за кафе или излевање од јадење, одржувајќи ги приборот за јадење и врвовите на масата уредни. +САЛФЕТКИ ЗА ПРАЗНИЧНИ ПОДАРОЦИ : Модерната ткаенина за салфетки е вообичаена алатка и декорација за семејни маси, ресторани, кафулиња, хотели, а исто така е совршен подарок за одмор за време На Денот на Благодарноста, Ноќта На Вештерките, Божиќ, Невестински Туш, Туш За Бебиња, Загревање На Куќата, Денот На Независноста, Велигден, Денот На Вљубените, Денот На Таткото, Денот на Мајката, испратете салфетки од фарма на родителите, пријателите, љубовниците, колегите и СОСЕДИТЕ ДА ИЗРАЗАТ ДОБРИ ПРАЗНИЧНИ Желби. +ЧИСТЕЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ : Персонализираните салфетки не се лесни за брчки и дамки и може да се мијат во машината за перење. Сервилетас де тела пара меса елегантите се силни и издржливи и не се лесни за пилинг, собирање, деформирање и носење по повеќекратно перење. Свадбените салфетки за прием се еднократно по сушење или сушење на воздух на тивок оган. Пеглајте на ниска температура доколку е потребно. Не користете белило за време на чистењето. Користете ги овие висококвалитетни платнени салфетки за да додадете класично празнично чувство во секоја пригода и да додадете радост на вашето искуство за јадење.+Спецификација на салфетки-Количина : 8 пакување.

Други карактеристики

Најдобри понуди