.

.

Ecomaholics Trackpad Заштитник За Dell Inspiron 7000 7620 16 Инчен FHD+ 2-во-1 Допир Екран На Допир Рампа Капак Со Јасна Мат Финиш Анти-Гребење Анти-Вода Премиум Допир Лаптоп Додатоци

Ecomaholics Trackpad Заштитник За Dell Inspiron 7000 7620 16 Инчен FHD+ 2-во-1 Допир Екран На Допир Рампа Капак Со Јасна Мат Финиш Анти-Гребење

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за лаптоп од прашина, дамки, испакнатини, гребнатини и гребнатини и истури, го продолжува животниот век на подлогата за лаптоп УЛТРА ТЕНОК и Транспарентен, невидлив : ултра тенок дизајн од 0,2 мм, тешко дека можете да почувствувате дека е таму, лесен за нанесување и отстранување, нема остатоци кога ќе го отстраните.Тоа е речиси невидливо по инсталацијата. ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Изработена со висококвалитетен материјал кој нема да ја попречува функционалноста и чувствителноста на подлогата за следење на Вашиот Лаптоп.Неговиот допир реагира и се чувствува како да сте примениле нешто. Ова е мат финишво допир и јасен поглед. По инсталацијата, таа е целосно невидлива. (Лесен за инсталирање) овој заштитен филм за кожата на подлогата за допир вклучува Комплет За Инсталација со видео за инсталација во пакетот за да се обезбеди лесна и правилна инсталација.

Други карактеристики

Најдобри понуди