.

.

Артстудио Рачно Изработена Футрола Од Вистинска Кожа AirPods За Airpods Pro - 10 Зачудувачки Бои - Италија Батеро Кожа

Артстудио Рачно Изработена Футрола Од Вистинска Кожа AirPods За Airpods Pro - 10 Зачудувачки Бои - Италија Батеро Кожа

DEN 799.84

Количина на стоки
Тековен

●Веќе 22 години, Артстудио прави кожни занаети Нашите кожни занаети се рачно изработени со страст од нашите занаетчиски кожари, кои датираат и потпишуваат секое парче што го произведуваат. Ние сме одговорни и совесни во нашето производство : ние ги правиме човечките суштества и животната средина наши основни приоритети. Пробавме и тестиравме методи кои докажуваат дека е можно алтернативно производство и дека може да направи разлика. Почитувајќи ги вековните техники, ја создадовме оваа ставка со избирање на италијанска кожа пржена со зеленчук со врвен квалитет, исклучително издржлив материјал кој го балансира луксузот со гроздобер допир. Резултатот е убав и многу практичен производ, додаток што ќе бидете горди да го носите!. ●Висококвалитетната кожна заштитна футрола е совршено надополнување на вашиот вкус, обезбедувајќи сеопфатна заштита за Вашиот Airpods pro. Направен од кожа од врвен степен, оваа заштитна футрола не само што изгледа одлично, туку и гарантира дека Вашите Airpods Pro се добро заштитени од гребнатини и други оштетувања. Со својата издржлива конструкција и безвременски стил, оваа кожна футрола е совршен додаток за секој што го цени и квалитетот и модата. Оваа Заштитна футрола Air Pods Pro е совршен подарок за секоја дама, бидејќи прекрасно ги надополнува боите и текстурите на нејзините клучеви, чанти, телефони и облека. Случајот не само што е функционален во обезбедувањето целосна заштита за Нејзиниот Airpods Pro, туку и pleasетски пријатен, издигнувајќи ја нејзината модна смисла и стил. Со својот безвременски дизајн и издржливи материјали, оваа заштитна футрола сигурно ќе ја импресионира и ќе ја натера да се издвојува од толпата. Ако барате совршен персонализиран подарок за роденден, годишнина, специјална пригода, подарок за венчавка, подарок за младоженци, подарок за деверуша или која било друга пригода, тогаш не барајте повеќе! Овој производ е совршен избор. Со своите висококвалитетни материјали и стил дизајн, овој подарок не е само функционален и практичен, туку и значаен и искрен. Тоа е совршен начин да му покажете на некого колку се грижите и да создадете трајна меморија што ќе ја негува во годините што доаѓаат. Воведување на нашата рачно изработена вистинска кожа airpods pro случај, достапна во 10 прекрасни бои. Секој еден од нашите убави airpod про случај е рачно изработени до совршенство и предмет на ригорозни стандарди за контрола на квалитетот.

Други карактеристики

Најдобри понуди