.

.

Lizvision Целото Тело Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Microsoft Xbox 360 E Конзола, Xbox 360 E Кожи Заврши Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници-Плевел

Lizvision Целото Тело Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Microsoft Xbox 360 E Конзола, Xbox 360 E Кожи Заврши Налепница Со Две Слободен

DEN 1382.40

Количина на стоки
Тековен

Заштитете ја Вашата Xbox 360 E конзола и контролори совршено од нула и прашина Изработен од висококвалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Лесно вклучено, лесно исклучено и без остатоци. Прецизно исечете За Xbox 360 E, лесен пристап до сите делови и копчиња. Дојдете со 1 Конзолна Кожа И 2 кожи На Контролорот. Метод на инсталација : - Измијте ги рацете и исушете.- Исчистете го уредот со мека крпа и проверете дали површината на контролорот е без прашина.- Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот.Пакет : конзола кожата *1, контролор кожи *2ноте : овие налепници се вклопуваат само За Xbox 360 Е.

Други карактеристики

Најдобри понуди