.

.

Redamancy 550 Парчиња Грб За Обетки,Гумени Обетки, Замена На Грбови За Обетки, Затворачи За Обетки.Обетка Безбедност Назад Влошки бекстоп Затка

Redamancy 550 Парчиња Грб За Обетки,Гумени Обетки, Замена На Грбови За Обетки, Затворачи За Обетки.Обетка Безбедност Назад Влошки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Овие грбови за обетки доаѓаат со пластична кутија, лесна и удобна за чување дома или вадење при патување Овој комплет за изработка на обетки широко се користи за поправка на обетки, со доволно различни бои и стилски гумени обетки. Материјал : Метал И Гума И Пластика. Боја : Како Што Се Прикажани Сликите. Големина На Кутијата за складирање : 12, 7х6, 5х2, 1 СМ. Количина : 550 Парчиња. Пакетот Вклучува : 550 Парчиња Грб За Обетки, 10 Стилови Грб за Обетки кои се доволни за ваша замена, одржувајте долготрајна употреба за да ја замените изгубената или искината. Висококвалитетни Материјали : нашите грбови за Обетки се изработени од висококвалитетна мека гума, метал и пластика. Тој е податлив, Издржлив, удобен и безбеден за употреба. Нема потреба да се грижите за губење обетки. 10 Стилови Обетка Грб : постојат гумени обетки грб, куршум спојката обетка грб со рампа, пеперутка облик обетка грб, обетка куршум обетка грб, јасна гума обетка грб, итн.

Други карактеристики

Material:
Metal & Rubber & Plastic

Најдобри понуди