.

.

Богатствата на каролина Bb7492lcb Геометриски Кругови На Розова Акварел Стакло Сечење Одбор Големи, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање Одбор Големи Димензи?

Богатствата на каролина Bb7492lcb Геометриски Кругови На Розова Акварел Стакло Сечење Одбор Големи, Декоративни Калено Стакло Сечење

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење прави одлична табла за леб, даска за сирење или послужавник за месо. Совршен за свадбен подарок, подарок за загревање на куќата или подарок за речиси секого. Отпорен на топлина, отпорен на кршење, нелизгачки стапала и практично нераскинлив! Кујна контра декор. Изработени од калено текстурирано стакло. Декоративни табли за Сечење за кујнски шалтер. Кујна сечење одбор Печатени Во сад стакло сечење одбор со дизајн во целосна боја. Површина заштеда калено стакло сечкање одбор. Кујна контра уметност од страна на нашите уметници. Стакло контра заштитник.

Други карактеристики

Најдобри понуди