.

.

Сад Опрема Dslr Мала Торба За Камера За Мажи и Жени Со Врвна Пристапност За Вчитување, Прилагодлива Торба За Прашка Со Камера За Рамо, Поместена Рачка - Видео Камера &з?

Сад Опрема Dslr Мала Торба За Камера За Мажи и Жени Со Врвна Пристапност За Вчитување, Прилагодлива Торба За Прашка Со Камера За Рамо,

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

ЛЕСНО ОТСТРАНЕТЕ ЈА КАМЕРАТА од КУЌИШТЕТО со дизајнот со врвно вчитување за брзо да ја добиете саканата снимка Компатибилен Со Canon Eos Rebel T6/T6i/SL2, Никон D3400/D3500 и многу повеќе SLR Камери!. ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ОПРЕМА ЗАШТИТЕНА со мек, обложен ентериер и прилагодлив поделен делител. Внатрешна торбичка за додатоци и надворешни мрежести џебови обезбедуваат многу простор за носење на сите ваши додатоци за фотографии. ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН ЗА РАМО и ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН со обложен ремен за раце и јамка за појас за различни опции за носење. ВКЛУЧЕНА Е ПОКРИВКА за ДОЖД за да ја заштитите вашата опрема. Чувајте го куќиштето и камерата заштитени од неочекувано време!. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА со вклучената 3-годишна гаранција на производителот! Внатрешни Димензии : 7. Издржливото шиење и надворешноста на ткаенината на оваа торба ќе го одржат вашиот дигитален фотоапарат безбеден и безбеден. Дизајниран со густа, внатрешна облога и удобност за полнење одозгора за да го понуди вашиот Хибриден, Компактен систем и Камера Со Висок Зум крајната заштита.

Други карактеристики

Најдобри понуди