.

.

Јардве Ароматерапија Етерични Масла Приврзок Шарми Дрвени Гроздобер Шупливи Тигар Форма Дифузор Кафез Шкафче Приврзок Висечки Приврзок ЗА Изработка На НАКИТ САМ

Јардве Ароматерапија Етерични Масла Приврзок Шарми Дрвени Гроздобер Шупливи Тигар Форма Дифузор Кафез Шкафче Приврзок Висечки Приврзок

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Дизајн на дупка, можете директно да користите јаже или лента (не е вклучена) преку дупката, без други алатки или комплицирани чекори Лесно до вашиот дизајн на приврзок за клучеви, дозволете да ја почувствувате забавата НА DIY. Можеш каде и да ти одговара. Самостојни проекти како што се нараквици, прстени за клучеви, закачалки за торби, мобилни телефони, ѕвончиња од ветер, итн. Дрвениот материјал е безбеден и , што е отпорност на абење и практичен за долготрајна употреба. Луѓето кои ја добиваат оваа прекрасна арома мониста дрво тигар кесичка ќе ја почувствуваат вашата љубов и благослов од овој подарок. Опис декорот за закачување тигар е изработен од врвен дрвен материјал, со мазна текстура на површината и цврст долго време. И внимателно дизајниран во форма на тигар, полн со креативен и ретро дизајн. Тоа ќе биде добар подарок и подарок за вашите пријатели и членови на семејството.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано/ - Материјал : дрво/ - Големина : 2, 90Х2, 40Х2, 40см/1, 14Х0, 94Х0, 94ин / - дрвениот материјал е безбеден и , што е отпорност на абење и практичен за долготрајна употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди