.

.

Гор Машки Митови Значи Неонска Јакна

Гор Машки Митови Значи Неонска Јакна

DEN 2000.00

Количина на стоки
Тековен

ШКОЛКА : 100% ПОЛИЕСТЕР, ВИНДСТОПЕР®МЕМБРАНА, 100% ПОЛИЕСТЕР,МАНЖЕТНА : 86% НАЈЛОН, 14% ЕЛАСТАН, Затворање на патент. Миење Раце Само. 2 предни џебови со патент. 'Бестселер : врвна зимска опрема за редовни тркачи кои сакаат удобна облека и оптимална заштита од студ. Подобра видливост благодарение на рефелксот и неонската боја.

Други карактеристики

Најдобри понуди