.

.

Богатства КАРОЛИНА SS4476DS66 Златен Ретривер Срца Љубов Денот На Вљубените Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања Плакета Дома Декор,

Богатства КАРОЛИНА SS4476DS66 Златен Ретривер Срца Љубов Денот На Вљубените Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак

DEN 190.40

Количина на стоки
Тековен

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Произведено во САД. Златен Ретривер подароци, Златен Ретривер колекционерски предмети, Златен Ретривер Ѕид Отпечатоци Денот На Вљубените.

Други карактеристики

Најдобри понуди