.

.

Dentosmile 143 °C Двостран Повлекувач На Образите Мал/Педо Проѕирно Сино

Dentosmile 143 °C Двостран Повлекувач На Образите Мал/Педо Проѕирно Сино

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Dentosmile 143 °C Двострани Образ Повлекувач Мали/Педо Транспарентен Сина Боја Лесни Рачки За Држење / Одлично Анатомско Вклопување. Една Големина Одговара Најмногу / Одлично За Оклузални Фотографии. Аголниот свиок помага Во Повлекување на усните / Мазен Заоблен раб за Удобност на пациентот. Автоклавибилен на 143°C. Dentosmile 143 °C Двостран Повлекувач На Образите Мал/Педо Проѕирно Сино.

Други карактеристики

Најдобри понуди