.

.

Мастер Едрилица За Масажа Екстра Голема Прилагодлива Тркалачка Столица Со Шипка За Фаќање Хром За Салон, Убавина, домашна и канцелариска употреба, Крем

Мастер Едрилица За Масажа Екстра Голема Прилагодлива Тркалачка Столица Со Шипка За Фаќање Хром За Салон, Убавина, домашна и канцелариска

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Голем дијаметар на седиштето од 15", дарежлива 4" перница од обликувана пена трајно обликувана до основата на седиштето Прилагодливиот пневматски опсег на висина од 19,5" до 25,5 " и тежи само 11 килограми. Монтираната шипка за ФАЌАЊЕ хром под седиштето е одлична за складирање и преносливост на крпи. Пет Поени, Двојни Вртливи Тркалца-обезбедува лесно движење и дополнителна стабилност!. Полиуретанските тркала ја прават столицата безбедна за дрвени подови. Горди Сме На Едрилицата - Најразновидното Корисно Седиште На Располагање! Нашата Прилагодлива Столица За Тркалање Може да се пофали со големо, удобно вртливо седиште со пневматско прилагодување на висината и хипоалергичен тапацир. Голем дијаметар на седиштето од 15" и 4" дебелина Од Обликувана пена со висока густина обезбедува супериорна удобност низ годините! Монтираната шипка за ФАЌАЊЕ хром под седиштето е одлична за складирање и преносливост на крпи. Меките полиуретански тркала ја прават столицата безбедна за дрвени подови. Секој елемент на столицата е дизајниран за удобност, стабилност и долговечност! Едрилицата Е СОВРШЕНА за професионална и домашна употреба! Повеќе од 20 години, Мастер Масажата е лидер во маси за масажа со професионален квалитет, столови за масажа и додатоци за масажа.

Други карактеристики

Најдобри понуди