.

.

Замена на батеријата за АЛ-КО ХЕКЕНШЕР хт 36 Ли Мовео акум?нејзиниот 46.5 Ли Мовео 3.85 Ли Енергифлекс-Серија Мовео акум?нејзините 42.5 Ли 38.4 ЛИ 113280 113126 91132807 113124

Замена на батеријата за АЛ-КО ХЕКЕНШЕР хт 36 Ли Мовео акум?нејзиниот 46.5 Ли Мовео 3.85 Ли Енергифлекс-Серија Мовео акум?нејзините 42.5

DEN 3177.44

Количина на стоки
Тековен

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : ХЕКЕНШЕР хт 36 Ли Мовео акум?нејзиниот 46.85 Ли Енергифлекс-Серија Мовео акум?нејзините 42,5 Ли 38,4 ЛИ. Димензии : 181,55 х 102,6 х 82,1 мм Тежина : 1603,0 г. Напон : 36,0 В, Капацитет : 5000мах, КОЈ : 180,0 Ч. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада . - Компатибилен Модел : heckenschere HT 36 Li Moweo akkum?нејзиниот 46.85 Ли Енергифлекс-Серија Мовео акум?нејзиниот 42.

Други карактеристики

Најдобри понуди