.

.

Гинисова Зелена Колекција Чаши за Пиење Пиво | 20 мл Пиво Може Стакло За Гинисово Пиво | Гинисови Дебели Чаши За Пиво

Гинисова Зелена Колекција Чаши за Пиење Пиво | 20 мл Пиво Може Стакло За Гинисово Пиво | Гинисови Дебели Чаши За Пиво

DEN 239.20

Количина на стоки
Тековен

ТРАДИЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН Оваа Зелена Гинисова Колекција Пинт Очила е токму она што му треба на вашиот домашен бар Замислете да уживате во студениот гинис од вашето колекционерско гинисово стакло, ќе се чувствувате како да сте во стар ирски паб. СТИЛ Оваа Зелена Гинисова Колекција Пинт Стакло се брендирани со традиционалното гинисово лого и бои. стаклото прави совршен подарок или додаток во вашата лична лента. УПАТСТВА За НЕГА Рачно миење само се препорачува да го одржувате вашето стакло најдобро во годините што доаѓаат. ГИНИСОВА ОФИЦИЈАЛНА СТОКА стоиме покрај нашите производи. Затоа ги користиме само најквалитетните материјали, најдобрите дизајни и страста за живот!. ЛЕГЕНДАРНИОТ БРЕНД гинис се стреми да прослави извонреден бренд. Затоа прават производи кои ќе ја оправдаат легендата. Гинис постави највисоки стандарди за сите нивни производи кои не само што симболизираат стил и квалитет, туку и начин на живот кој слави малку духовитост и добар хумор на патот.

Други карактеристики

Најдобри понуди