.

.

Пафко 228-С40рб Собранието Тркала

Пафко 228-С40рб Собранието Тркала

DEN 9876.32

Количина на стоки
Тековен

Достапните склопови со 40 краци изгледаат одлично на велосипедите "стара школа" Функција хром краци и хром челик центар со сопствени прашок обложени hubcaps да се скрие монтажа хардвер. Дизајниран за пред - 2000 апликации со 3/4 " Тимкен лежишта. Лежиштата се претходно поставени во фабриката и се подготвени за инсталирање. Задните тркала со широка гума имаат прирабница од запчаник/макара .875" од залиха за расчистување на ременот. Собрание На Тркала. Достапните склопови со 40 краци изгледаат одлично на велосипедите "стара школа" Имаат хромирани краци и хромиран челичен центар со прилагодени капачиња обложени со прав за да го сокријат хардверот За монтирање Дизајниран за апликации пред 2000 година со Лежишта Од 3/4 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди