.

.

Растаклат Оригинална Рака Собрани Инспиративни Пораки Една Чипка Прилагодливи Нараквици За Сите Возрасти Мажи / Жени

Растаклат Оригинална Рака Собрани Инспиративни Пораки Една Чипка Прилагодливи Нараквици За Сите Возрасти Мажи / Жени

DEN 176.00

Количина на стоки
Тековен

Единствениот-Оригиналната Растаклат црна единствена чипка нараквица! Верувајте Во Себе е задолжително во вашата колекција Врати-секоја Купена Нараквица Растаклат, 1% од нето добивката се донира на Позитивната Основа Барај. Составена Рачно - секоја нараквица е внимателно составена и логоата На Растаклат се рачно насликани. Барајте Позитивно-Барајте Позитивно е повикот На Растаклат за акција. Инспирирајте се, создадете промени и обединете се за да направите добро за себе и за другите. Прилагодлив Патентиран Дизајн-Патентиран дизајн за удобност и стил со прилагодливо затворање за да одговара на повеќето типови на зглобови и големини во сите возрасти.

Други карактеристики

Најдобри понуди