.

.

Дорман 675-097 Двојно Заврши Студ-3/8-16 х 7/16 Во. и 5/16-24 х 5/8 Во, 10 Пакет

Дорман 675-097 Двојно Заврши Студ-3/8-16 х 7/16 Во. и 5/16-24 х 5/8 Во, 10 Пакет

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетна челична конструкција Отпорен на ' рѓа. Сите Столпчиња На Дорман се конструирани според строгите стандарди за инженерски квалитет. Исто така погоден за широк спектар на автомобилски, индустриски и комерцијални намени. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Столпчињата на дорман се произведени за висока отпорност на корозија и долг работен век. Тие се погодно достапни во пакувања со различни големини количини.

Други карактеристики

Најдобри понуди