.

.

Комплет За Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Четки За Чистење, Комплет За Одвод На Четка За Четка Најлон Алатката За Чистење Вклучува 6/9 /12/1

Комплет За Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Четки За Чистење, Комплет За Одвод На Четка За Четка Најлон

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Материјал : жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температураШипката за четка прифаќа мека шипка за поврзување, која е флексибилна и удобна за чистење и има долг работен век. Сет За Чистење оџаци : Овој сет на четки се состои Од 6 /9 /12 /15 /18 најлонски прачки, глава за четка од 1 парче. цврст и издржлив, и може да се користи долго време. Ефикасно Чистење : Во Споредба со конвенционалното чистење, нашиот комплет четки за чистење оџаци се чисти помоќно, може да отстрани повеќе нечистотија и се справува со сите аспиратори и облоги од нерѓосувачки челик многу понежно. Отстранлив : оџакот е лесен за расклопување и склопување. Може да поврзе повеќе столбови за да го расплетува капакот, што е лесно да се расклопи и состави.(Со исклучок на електрична вежба). Флексибилност : чистењето на оџакот може совршено да се наведнува низ овие тешки отвори за издувни гасови и може да се користи со електрични вежби. Со поголема ротациона сила. Комплет За Четка За Чистење оџаци, Комплет За Одвод На Четка За Чистење Најлонски Додаток За Алатка За Чистење Вклучува 6 /9 /12 /15 /18 Флексибилни Прачки 1 Четка Главата дали сте загрижени за опасната акумулација на лилјаци во отворите за сушење? Дали вашата облека се суши во машината за сушење подолг временски период? Овој практичен и ефикасен комплет за алатки за чистење канали за сушење ќе ви помогне да го намалите времето на сушење и да ги подобрите перформансите на машината за сушење. Карактеристики : помага во спречување на пожари во фен со редовно отстранување на опасните влакна buildup.It лесен е за употреба, дава супериорни резултати и ви помага да спречите скапи поправки.Лесно се склопува и расклопува, и можете да поврзете повеќе прачки за да го продолжите дофатот. Повеќенаменски : Погоден За Повеќе Сценарија За Чистење : производот се користи за чистење на разни цевки, камини, оџаци, аспиратори, сушари итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди