.

.

Готвач Сак Елита Готвач Нож Ролна Торба со 8-Пакет Нож Чувари Вклучени

Готвач Сак Елита Готвач Нож Ролна Торба со 8-Пакет Нож Чувари Вклучени

DEN 1199.68

Количина на стоки
Тековен

? КОМПАКТЕН ДИЗАЈН И ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА - оваа торба за ролна готвач направена од цврсто, издржливо премиум восочено платно ќе ги чува вашите кујнски алатки безбедни, безбедни и организирани кога сте во движење Платното со нож за готвач е висококвалитетно со засилено двојно шиење што дава максимална издржливост за обезбедување квалитет за да издржи долгогодишна секојдневна употреба. Овој случај на готвачи е сигурна и сигурна торба со нож за готвачи! Компактниот дизајн помага да ги носите сите ваши основни кујнски алатки на едно лесно место. ? 12+ СЛОТОВИ ЗА ДА ОДГОВАРААТ НА СТАНДАРДНИОТ СЕТ ЗА НОЖЕВИ ЗА ГОТВАЧИ - оваа торба за ножеви за готвачи има 12 слотови за да одговара на стандарден сет за ножеви за готвачи и кулинарски алатки. Совршен организатор на ножеви! Доаѓа со прилагодлив ремен за рамо за да можете лесно да го носите наоколу. Одговара на повеќето ранци што го прави идеален случај за носење нож! Оваа торба за ролна со готвачки нож има длабок џеб со патент за додатоци. Можете да чувате мали алатки, пенкала и мали кујнски прибор во помалите џебови или работи што сакате да ги одржувате при рака. ? СТИЛСКА, РАЗНОВРСНА И ФУНКЦИОНАЛНА-Оваа лесна, силна чанта за готвачи е долготраен и сигурен држач за кујнски нож за сите ваши кулинарски потреби. Оваа торба е дизајнирана да биде најтрајниот, разноврсен и професионален изглед на кујната на пазарот денес. Неговиот стилски дизајн ќе направи да изгледате како професионалец во секоја комерцијална кујна или ресторан! Изберете од нашата палета на бои. Секоја боја има свои уникатни карактеристики кои ќе ве натераат да се заљубите во нив одново. ? ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена од восочено платно, оваа футрола за готвачки нож е и водоотпорна и доволно издржлива за да држи тешки кујнски алати додека е лесна за лесно носење по цел ден.

Други карактеристики

Најдобри понуди