.

.

Спирална точка допрете, 9/16 -12, приклучок, UNC, 3 флејти, оксид

Спирална точка допрете, 9/16 -12, приклучок, UNC, 3 флејти, оксид

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

✅ Ставка : Спирален флејта Допрете ✅ Допрете го Chamfer : Изменето дното. ✅ Стил на допрете : Спирална флејта. Tope Допрете тип на нишка : УНФ. ✅ Стандарди : АНСИ. ✅ Ставка : Спирален флејта Допрете. ✅ Допрете го Chamfer : Изменето дното. ✅ Стил на допрете : Спирална флејта. Tope Допрете тип на нишка : УНФ. ✅ Стандарди : АНСИ. 2857601 Спирална точка чешма, големина на конец 9/16 in.-12, UNC, целокупна должина 3 9/16 in, HSS-E, црн оксид, десна рака, должина на конецот 1 во, 75 проценти на вежба за вежба 12,20 mm, ограничување на конецот H3, број на флејти 3.

Други карактеристики

Најдобри понуди