.

.

Кип 06615 - 20801х60 Фиберглас Армирана Пластика/Леано Цинк Прилагодлива Рачка, Надворешна Нишка М8, 2к Какаду, Двокомпонентни, Челични Делови Од Нерѓосувачки Челик, Инч, Г

Кип 06615 - 20801х60 Фиберглас Армирана Пластика/Леано Цинк Прилагодлива Рачка, Надворешна Нишка М8, 2к Какаду, Двокомпонентни, Челични

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Цврста компонента армирана пластика од фиберглас со прстен со заби од цинк Мека Компонента Термофлекс врз основа НА СЕБС. Челични Делови Природна Завршница. Земја на потекло : Германија. Цврста компонента армирана пластика од фиберглас со прстен со заби од цинк. Мека Компонента Термофлекс врз основа НА СЕБС.

Други карактеристики

Најдобри понуди