.

.

Спортски Џиновски Спортски Тајмер отпорен На Вода-Стоперка Со Екстра Голем Дисплеј За Лесно Читање, Вклучена 2-Годишна Гаранција

Спортски Џиновски Спортски Тајмер отпорен На Вода-Стоперка Со Екстра Голем Дисплеј За Лесно Читање, Вклучена 2-Годишна Гаранција

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Стоперка со екстра голем дисплеј за лесно читање Пати кумулативни поделби и доловува 1-2 брзи завршетоци. 1/100 секунда точност. 12/24 часовен часовник со часовна опција за ѕвонење. Случај отпорен на удари; двегодишна гаранција.

Други карактеристики

Најдобри понуди