.

.

HP 910 | 2 Касети Со Мастило | Црно | Работи Со Hp OfficeJet 8000 Серија | 3JB40AN

HP 910 | 2 Касети Со Мастило | Црно | Работи Со Hp OfficeJet 8000 Серија | 3JB40AN

DEN 766.24

Количина на стоки
Тековен

КАСЕТИТЕ СО мастило HP 910 работат со : Hp Office Jet 8015, 8018, 8020, 8022, 8025, 8025е, 8028, 8035, 8035е до 2 пати повеќе отпечатоци Со Оригинално мастило СО КС наспроти касети за полнење. HP 910 мастило кертриџ принос (прибл.) по кертриџ : 300 страници. Оригинални касети со мастило ЗА КС : вистинско мастило за вашиот печатач ЗА КС. Што има во кутијата : КАСЕТИ СО мастило HP 910(2 Црни). ИЗБЕРЕТЕ УСЛУГА за НАДОПОЛНУВАЊЕ МАСТИЛО - Оставете го вашиот печатач да ја следи употребата и доставете мастило пред да истечете. Или преуредување HP Вистински мастило касети само кога ќе им треба преку Цртичка Надополнување, или заштедите до 50% со плаќање за страници печатени преку HP Инстант Мастило.

Други карактеристики

Најдобри понуди