.

.

8 Спакувајте Клипови За Златни Кеси, Клипови За Чипови Од Нерѓосувачки Челик 3 Инчи Тешки Слатки Метални Клипови За Кујнска Храна Вреќи За Ужина Цврсто Воздух

8 Спакувајте Клипови За Златни Кеси, Клипови За Чипови Од Нерѓосувачки Челик 3 Инчи Тешки Слатки Метални Клипови За Кујнска Храна Вреќи

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Доверлив Квалитет : овие клипови за златни кеси се направени од нерѓосувачки челик 304, цврст, водоотпорен и издржлив, можат да се користат барем 10 години Супер Силни Тесни Клипови За Чипови За Запечатување : Благодарение на нивниот уникатен процес на производство, може да ги направи кесите затворени и затегнати во воздухот, што ја одржува храната свежа и подобро ја складира храната. Широко Се користи : 3-инчен широк клипови одговараат за домашна кујна и канцеларија употреба. Одлична употреба на сите видови пластични кеси за храна, свежи и замрзнати работи за храна. Можете исто така да користите клипови за фиксни слики, хартија, облека, чорапи или што било што треба да поправите. Модни и Концизни Златни Клипови : површината на клипот е обложена со слој од златна боја, едноставен и стилски, совршен за да одговара на вашиот мебел. Ветување : ако поради некоја причина сте незадоволни, само кажете ни. Ќе добиете љубезен и брз поврат во рок од 24 часа. Ова се многу убави и стилски клипови кои ја вршат работата. Многу добар квалитет, и совршено одговара на златните акценти во вашата кујна. Овие клипови за чипови од нерѓосувачки челик се одлични за вреќи за ужина, вреќи со чипс, вреќи со житни култури, пакет крекери, леб, грав, вреќи за кафе, замрзната храна, зачини, стеги за канцелариска хартија итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди