.

.

Италанд За Случај Realme GT Neo 2, со 2 x Калено Стакло Заштитник На Екранот. Заштитен Бранител на Браник отпорен на удари Заштитен Капак На Телефонот Со Држач За Прстен

Италанд За Случај Realme GT Neo 2, со 2 x Калено Стакло Заштитник На Екранот. Заштитен Бранител на Браник отпорен на удари Заштитен Капак

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

2 во 1 дизајн случај кој има тврд компјутер надворешната обвивка и мека силиконски ТПУ внатрешнаУлтра тенкиот дизајн прави да се чувствувате удобно, не додава тежина кога се користи и лесно се инсталира и отстранува. Вградена магнетна железна плоча, која овозможува куќиштето да се прицврсти на држачот за магнетен автомобил,директна адсорпција. Вграден држач за прстен За Ротација Од 360 Степени, функција идеална за гледање видеа,прелистување веб,куќиштето овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти. Специјален заштитник на екранот од калено стакло СО Цврстина 9Ч, ултра издржлив.Анти-гребење, анти-експлозија, анти-прашина, анти-отпечаток од прст. Пакет вклучувајќи : 1* Телефон Школка + 2* Калено Стакло Филм. Италанд Е ТРГОВСКА МАРКА РЕГИСТРИРАНА ВО САД, произведувајќи целосна линија додатоци за сите производи Од Јаболка, телефони И таблети Самсунг. LG и google таблети додатоци итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди