.

.

Е2Б-С08КС01-ВП-Б2 5М Нерѓосувачки Челик М8 Заштитен 1,5 мм Претходно Жичен Пнп НЦ Цилиндричен Сензор За Близина

Е2Б-С08КС01-ВП-Б2 5М Нерѓосувачки Челик М8 Заштитен 1,5 мм Претходно Жичен Пнп НЦ Цилиндричен Сензор За Близина

DEN 516.80

Количина на стоки
Тековен

Нерѓосувачки челик Цилиндричен сензор за близина. Новите сензори ЗА близина НА Е2Б ветуваат совршено вклопување во вашите посебни потреби. Со широк спектар на модели во семејството Е2Б, можете да изберете оној што точно ги задоволува вашите потреби. На пример, имаме четири различни големини : М8, М12, М18 и М30, секоја со единечни или двојни растојанија за сензори, заштитени и незаштитени. Исто така, постои избор на кратки и долги тела, два методи за поврзување и четири типа на излез. Со овој опсег за избор, сигурно ќе најдете совршено вклопување.

Други карактеристики

Најдобри понуди