.

.

Оригинал Бф-А58С А58с Двонасочна Радио Воки Токи Појас Клип -10 Пакет

Оригинал Бф-А58С А58с Двонасочна Радио Воки Токи Појас Клип -10 Пакет

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен Број На Дел : За Батеријата Баофенг БЛ-9 Компатибилен Со Радио : За Баофенг А58С БФ-А58С. Пакетот Вклучува : 10х клип Појас. Превозот обично трае 7-15 дена пристигна кај вас. Спецификација : Тежина : 10g (1 парчиња)Боја : Црнкомпатибилен Број На Дел : За Baofeng BL-9 Батерикомпатибилен Со Радио : За Baofeng A58 S BF-A58спакетот Вклучува : 10x појас клипнота : 1.Пред да го нарачате,ве молиме проверете дали предметот може да работи за вашето радио, ве молиме проверете ја компатибилната листа 2. Нормално бродови следниот ден, не повеќе од 2 работни дена, превозот обично трае 7-15 дена пристигна до вас3 ако имате некое друго прашање, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди