.

.

Оригинално Полнење На Ракетата стоп-2 Само Ултра ЛЕД Ракети, Се Издигнуваат 100 стапки Во Воздухот-Забавна Играчка На Отворено За Деца Дење И Ноќе - Подарок За Момчиња

Оригинално Полнење На Ракетата стоп-2 Само Ултра ЛЕД Ракети, Се Издигнуваат 100 стапки Во Воздухот-Забавна Играчка На Отворено За Деца Дење И

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

?ЗАПАЛЕТЕ Го ноќното полнење На Ракетата Со ЛЕД светла внатре го прави лансирањето ракети забавно дење и ноќе ?ОРИГИНАЛНИОТ РАКЕТЕН ФРЛАЧ ЗА ИГРАЧКИ ОД ПЕНА-За Децата Да Трчаат, Скокаат и Газат! 30 години квалитет и експертиза. Ракетите за газење се дизајнирани за најактивните гази. Компатибилен Со Гази Ракета Џуниор Сјај, Гази Ракета Ултра/Ултра ЛЕР И Гази Ракета Ракета Дуел Ракети. ☀●БЕСКОНЕЧНА АКТИВНА ИГРА НА ОТВОРЕНО-Децата самостојно се забавуваат дење и ноќе со Ракети За Газење. Пакетот за полнење вклучува 2 Ултра ЛЕД Ракети. ?ЕКСПЛОЗИИ ДО 150 СТАПКИ - Газете и лансирајте ракети до 150 стапки во воздух! Совршен за игра во паркот или дворот. Овој Пакет за Полнење содржи 2 Ултра ЛЕД Ракети СО Врвови Од Пена-За да ги лансирате овие ракети, ве молиме користете Го Фрлачот За Газење што доаѓа Во Оригиналната Ракета Гази : Ултра ЛЕР 4-Ракетен Сет (20500). Кликнете за да ја вклучите моќната LED светлина внатре, и овие Ракети За Газење навистина ќе блеснат на ноќното небо, па затоа е забавно да се игра на отворено после самрак и во мрачни денови.

Други карактеристики

Најдобри понуди