.

.

Чала БЛИЗНАЦИ Крстот Платно Подарок Гласник Торба Бургундија-Желка

Чала БЛИЗНАЦИ Крстот Платно Подарок Гласник Торба Бургундија-Желка

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Памук, Вештачка Кожа - Димензии : 10,5 "х 11 " х 2". - Предни и задни џебови со патент. - Топ затворање на патент. - Предниот џеб што може да се одвои може да се претвори во мини чанта со вкрстено тело или пакување со фани!. - Отстранливи ремени : 16 "~30".

Други карактеристики

Најдобри понуди