.

.

Leatt DBXAGУРО Хидратација Торба Унисекс Возрасни, Црна/Сина/Портокалова

Leatt DBXAGУРО Хидратација Торба Унисекс Возрасни, Црна/Сина/Портокалова

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

5л торба со интегриран грб 3ДФ, водоотпорен Еднократно 2л вреќа за вода. Предна поддршка Гопро. Сува Торба За Џеб За Телефон + Алат. Прицврстува на шлемот и кабелот на вратот. Endуро чантата DBX има практична и ефикасна хидратација со складирање и заштита сите во едно, тоа е совршен лесен дневен пакет.

Други карактеристики

Најдобри понуди