.

.

Р-забава Airpods Случај Покритие Со Автоматски Безбедна Заклучување Клип, Заштитни Солиден Хард Школка За Apple Airpods 2 &засилувач; 1 Генерација Полнење Случај Со Клучеви О?

Р-забава Airpods Случај Покритие Со Автоматски Безбедна Заклучување Клип, Заштитни Солиден Хард Школка За Apple Airpods 2 &засилувач; 1

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен со само airpods 1&2 случаи за полнење Не е погоден За Air Pods Pro & 3-Ти Gen. ● висококвалитетни материјали q : Изработени од материјал отпорен на tpu од воено одделение, со структура за надградба што го прави горниот и долниот капак секогаш поврзани и целосно запечатени, Обезбедува супериорна заштита од гребнатини, испакнатини или капки. €Практично Полнење Q : поддршка на жичен и безжичен случај за полнење со вклучен случај. И индикаторското светло е видливо при полнење. ●Анти-Изгубени Додатоци : Доаѓа со црн метален карабински клип, направете го удобен и безбеден за носење На Вашите Воздушни Пудри насекаде. Што Добивате : Пакетот Содржи : 1*Капак На Куќиштето На Воздушните Плочи, 1*Карабин Од Јаглеродни Влакна, Алатка за отстранување 1 (куќиштето за полнење На Авиони НЕ Е ВКЛУЧЕНО).Бесплатно враќање и замена во рок од една година. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Други карактеристики

Најдобри понуди