.

.

Елегантен За Samsung Galaxy S23 Случај, Компатибилен За Magsafe, Анти-Отпечатоци Од Прсти Полутранспарентен&засилувач;Кристално Искра Екран Отпорен На Удари Случај за Galaxy S23 С?

Елегантен За Samsung Galaxy S23 Случај, Компатибилен За Magsafe, Анти-Отпечатоци Од Прсти Полутранспарентен&засилувач;Кристално

DEN 95.84

Количина на стоки
Тековен

●Samsung Galaxy S23® Дизајниран За Samsung Galaxy S23 6,1 инчи Подобро вклопување,подобра заштитаве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. ●Користете со Безжичен Полнач●Сега можете лесно да се полните со оваа ултра кутија Samsung Galaxy S23 без да се грижите за лошото полнење предизвикано од неправилното поставување. Вградените магнети совршено го усогласуваат кругот со безжичен полнач. ●Безжичниот Полнач Mag Safe Совршено Се Вклопува Q Оваа тенка футрола galaxy s23 ultra magsafe ги поддржува сите додатоци На Mag Safe,обезбедува автоматска адсорпција и беспрекорно усогласување за најбрзо и стабилно можно полнење.(Не Вклучува магсафе додатоци). ●Заштита од воен Пад●Куќиште изработено од Нови материјали од германија, завиткано во софистицирана анти-пожолтувачка обвивка, осигурува дека јасното куќиште останува ново. Добра заштита иако не е гломазна, аголна структура што апсорбира удари дизајнирана да растера тешки удари.

Други карактеристики

Најдобри понуди