.

.

Keystone 15/16 O.D. HSS прилагодлив експанзија Reamer 8 флејта - Th1048Aj3

Keystone 15/16 O.D. HSS прилагодлив експанзија Reamer 8 флејта - Th1048Aj3

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Вие го купувате сликарството Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијаметар : 15/16 Производител / бренд : Key Stonethank Вие за вашиот бизнис! Локација : 3-1-D-5.

Други карактеристики

Најдобри понуди