.

.

RAK Порцелан MFSPCU09BB Метал Фузија Бронзена Чаша Без Рачка Случај на 12

RAK Порцелан MFSPCU09BB Метал Фузија Бронзена Чаша Без Рачка Случај на 12

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Рерната е безбедна на 572 степени Високо чип и отпорен на удари поради исклучителна цврстина. Колекцијата Метална Фузија ја отелотворува најголемата софистицираност благодарение на напредната техника за нанесување боја со скапоцен златен, сребрен или бронзен изглед. Направете сензационален влез со својата неверојатна презентација, проследено со сензуално искуство во исхраната со неговите уникатни текстури и нијанси на боја.

Други карактеристики

Најдобри понуди