.

.

Кутија ЗА Складирање КНЕДЛИ ЈУСЕР, Контејнери За Складирање Свежа Храна Во Фрижидер, Организатор На Емпанади За Повеќекратна Употреба, Преносни Кутии За Кнедли Со

Кутија ЗА Складирање КНЕДЛИ ЈУСЕР, Контејнери За Складирање Свежа Храна Во Фрижидер, Организатор На Емпанади За Повеќекратна Употреба,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Заштеда На Простор : рамниот правоаголен дизајн што се реди е погоден за складирање и уредно се вклопува во фрижидерот без губење простор, целосно искористувајќи го ограничениот простор во фрижидерот Лесно складирање на кнедли и друга храна. Уникатен Дизајн : кутијата за кнедли има конкавна и конвексна шема на дното, што добро ја одделува секоја кнедла и ги спречува да се држат заедно. Една кутија може да собере околу 12 кнедли, погодни за едно лице. Функционална и Разноврсна : нашата кутија за складирање храна во фрижидер е совршена за чување Кнедли, Емпанади, а исто така е совршена за чување шпагети, лазања, тестенини и суши. Совршен за кујна, канцеларија, Пикник, Кампување. Лесно се носи надвор. Безбеден и Издржлив Материјал : Изработен од издржлива пп пластика за храна, што го прави издржлив во секојдневна употреба и лесен за чистење. Микробранова Печка И Замрзнувач Безбедно.

Други карактеристики

Најдобри понуди