.

.

Инженер X-Dree Plastic 2 слоја хардверска алатка за чување алатки морнарица сина портокалова (инженер пластика Caja de almacenamiento de Herramientas de Hardware de 2 Capas, Azul Marino, Naranja

Инженер X-Dree Plastic 2 слоја хардверска алатка за чување алатки морнарица сина портокалова (инженер пластика Caja de almacenamiento de Herramientas

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Кутија за алатки; Карактеристики : Рачка со носење Боја : портокалова, морнарица сина; материјал : тврда пластика. Вкупна големина : 41x 21 x 19cm/16.3" x 7,5 "(L*W*H); Nether Layer Internal Големина : 39x 17x 14 CM/15. Количина на горниот дел на оддавањето : Макс : 7; горниот дел на компаниите : 15 x 6 x 4,5cm / 6 "x 2,4" x 1,8 "(l*w*h) (Upnlayer Compartment Cantidad : Máx : 7; Upnlayer Compartmentsize : 15 x 6 x 4,5см / 6 ' 'x 2,4' 'x 1,8' '(l * w * h). Тежина : 1443g; пакет : 1 x кутија за алатки (пезо : 1443g; paquete : 1 x caja de herramientas. Инженер пластика 2 слоеви хардвер алатка за чување Orangetool кутијата е повеќенаменска, не само што може да носи хардвер и мали алатки, исто така може како кутија за риболов. Manija de Transporte Color : Naranja, Azul Marino; Material : Plástico durotamaño вкупно : 41x 21 x 19cm / 16.5 '' (l * w * h); tamaño interior de la capa inferior : 39x 17xm / km / 15.

Други карактеристики

Најдобри понуди