.

.

Пилешки ликови во различни пози на заградување на пенкало за молив Организатор за складирање шминка за четка чаша уметност за биро канцеларија дома бела

Пилешки ликови во различни пози на заградување на пенкало за молив Организатор за складирање шминка за четка чаша уметност за биро канцеларија

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

стр Димензии на организаторот на работните материјали : 2 x 3,5 x 7,7 инчи. Има вкупно 5 прегради. Бојата е проucирна бела боја. Вертикално поставување : Можете лесно да организирате пенкала, моливи или други предмети за канцеларија или домаќинства, да ја минимизирате употребата на просторот и да го задржите она што ви треба близу за да го подобрате планот и да го искористите вашиот простор за десктоп. Висок квалитет : Организаторот на работната површина е изработен од висококвалитетен ПП пластичен материјал. Нека поседува трајна и цврста карактеристика, може да трае долго време. И еколошки, нетоксичен и без мирис, нека можете да го користите безбедно. Широко користено : Ова складирање на организаторот на бирото не е совршено само за складирање на вашата десктоп канцелариски материјал, како што се пенкало, молив, маркер, клип за хартија, белешка, владетел, бришач, ножици, отвори за букви и многу други додатоци за биро, туку и одлично за складирање на вашата шминка Четки, лакови за нокти, кармини и други мали лични предмети, можете да ги користите за да организирате други дневни потреби. Потсетник : Ефектот на прикажување на сликата на организаторот на работната површина е само за референца, а конечниот ефект е предмет на вистинскиот производ! Поради објективни фактори, како што се производство на серии, машини и опрема, тешко е да се избегнат или ќе има грешки како што се мала разлика во бојата, позицијата и големината. Ако горенаведените проблеми се нормални, тие нема да бидат вклучени во обемот на обработка на продажбата. Димензии на организаторот на работните материјали : 2 x 3,5 x 7,7 инчи. Има вкупно 5 прегради. Бојата е проucирна бела боја. Вертикално поставување : Можете лесно да организирате пенкала, моливи или други предмети за канцеларија или домаќинства, да ја минимизирате употребата на просторот и да го задржите она што ви треба близу за да го подобрате планот и да го искористите вашиот простор за десктоп. Висок квалитет : Организаторот на работната површина е изработен од висококвалитетен ПП пластичен материјал.

Други карактеристики

Најдобри понуди