.

.

Глафи ​​Меморија од пена не лизгачки папучи за спална соба хотелски патувања спа чевли за жени мажи

Глафи ​​Меморија од пена не лизгачки папучи за спална соба хотелски патувања спа чевли за жени мажи

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

【Погодна големина и бои】 Овие стилски влечки се достапни за големината М (САД 5-8) и L (САД 9-12) Средни влечки за жени, големи влечки за мажи. и различните бои и шема се вклопуваат во сите возрасти и начин на живот. Лесно е да се земе за патување или испреплетеност во хотел. 【Материјал】 Материјалот на меки влечки во куќата е изработен од корално руно. што ќе ги обвитка нозете во интимна топлина и удобно. Тоа е еколошка алтернатива за чевли за еднократна употреба. 【Забава за жени/мажи, останете пријатни, но симпатични и стилски дома во нејасна влечка за мажи и жени. Нашите зимски папучи што не се лизгаат имаат многу забавни и креативни дизајни, за да можете да најдете еден да ве привлече. 【Лесно е да се грижите за】 Секој пар влечки се машини што се мијат и нема да се намалат во миењето. Ако ви треба брзо чистење, едноставно фрлете ги во миење за свежо. 【Мулти-намена】 Внатрешна или надворешна употреба. Погоден за хотел, бањата, авион, хотел, затворено играње и учење. 【Погодна големина и бои】 Овие стилски влечки се достапни за големината М (САД 5-8) и L (САД 9-12). Средни влечки за жени, големи влечки за мажи. и различните бои и шема се вклопуваат во сите возрасти и начин на живот. Лесно е да се земе за патување или испреплетеност во хотел. 【Материјал】 Материјалот на меки влечки во куќата е изработен од корално руно. што ќе ги обвитка нозете во интимна топлина и удобно. Тоа е еколошка алтернатива за чевли за еднократна употреба. 【Забава за жени/мажи, останете пријатни, но симпатични и стилски дома во нејасна влечка за мажи и жени. Нашите зимски папучи што не се лизгаат имаат многу забавни и креативни дизајни, за да можете да најдете еден да ве привлече.

Други карактеристики

Најдобри понуди