.

.

Компатибилен за iPad 9 -та генерација /8 -та генерација /7 -та генерација, 10,2 инчи, прилагодлив штанд со автоматско заштитете за будење /сон за заштита, шарен дрвокрадци с

Компатибилен за iPad 9 -та генерација /8 -та генерација /7 -та генерација, 10,2 инчи, прилагодлив штанд со автоматско заштитете за будење

DEN 255.68

Количина на стоки
Тековен

1【Compatible with】 - i Pad 9th Generation case 2021 (Model Number : A2603/A2604/A2605), i Pad 8th Generation case 2020 (Model Number : A2270/A2428/A2429/A2430), i Pad 7th Generation case 2019 (Model Number : A2197/A2200/A2198). Не е компатибилен со какви било други уреди. Околу бројот на моделот, проверете го дното на задниот дел од случајот i Pad. На пример, слика два, ве молиме проверете дали случајот i Pad може да одговара на вашиот i Pad;). 【сигурен материјал】 Направено од цврста компјутерска рамка со епоксидна смола од табла, и трајно надворешно од кожа од пит, i Pad 10,2 инчи 9-ти/8-та/7-та генерација обезбедува целосна заштита од предна и назад од прсти и гребнатини. Водоотпорен, отпорен на дамки и лесен за чистење. [Ниту една деформација на долг рок] [никогаш не се израмни]. Технологијата на перница за воздух и саќе обезбедат поефикасна апсорпција на шок и термичка дисипација. 【Целосна заштита и дисипација на топлина】 Премиум задебелување шок -отпорен на задниот дел од TPU и издржливиот преден кожен капак Помогнете да го заштитите вашиот i Pad од дневни стружења на испакнатини и случајни капки. Долните карактеристики со дизајн на саќе за дисипација на топлина. 【Прилагодливи агли】 Внатрешните жлебови и грануларната лента против лизгање обезбедуваат два стоечки агли за задоволување на вашите потреби за гледање и пишување. Избегнувајте каква било болка во зглобовите и ослободете ги рацете за други забава. 【Автоматско будење/спиење】 PU кожен капак може автоматски да се буди или да ја става таблетата да спие кога капакот ќе се отвори или затвори. Нашиот 10,2 инчен i Pad Case компатибилен со (компатибилни модели) : ➤2021 Release Apple 9 -та генерација i Pad (модел : A2603/A2604/A2605) ➤2020 Release Apple 8 -та генерација i Pad (Модел : A2270, A2428, A2429, A2430) ➤2019 Release Apple 7 -ти Генерација i Pad (модел : A2197, A2198, A2200) ♛features : ♛ 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди