.

.

Мемфис нијанси MEP5729 Сончевиот спортски штит

Мемфис нијанси MEP5729 Сончевиот спортски штит

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Најголем спортски штит на располагање Елегантен стил со максимална покриеност. Најголем спортски штит на располагање. Елегантен стил со максимална покриеност. Најголем спортски штит на располагање. Елегантен стил со максимална покриеност. Мерки 21 "W x 20" H над фаровите. Достапно во две големини на фаровите - една за 7 "и помала; една за 9" фарови. Направено од луцит за одлична оптика и издржливост. Доаѓа во седум градиентни бои и соларна нијанса. Прилагодено вклопување, комплети за монтирање специфични за моделот се продаваат одделно.

Други карактеристики

Најдобри понуди