.

.

36pcs Француски налепници за нокти на налепки Дек, цртани цртани филмови, графити со целосна обвивка за пренесување на вода за нокти налепници за стрип стил дизајни з?

36pcs Француски налепници за нокти на налепки Дек, цртани цртани филмови, графити со целосна обвивка за пренесување на вода за нокти

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Француска уметност за нокти : ќе добиете 36 парчиња боја 2Д тематски налепници за пренесување на вода за пренесување на вода, вклучуваат долг ковчег, бадем, краток квадрат, среден ковчег и други дизајни Безбедност : Налепниците за нокти се направени од еколошки материјали, нетоксични, а не ограничувајќи се на каква било кожа, безбедни за употреба. Погодно е за сите пријатели кои сакаат да создадат убави нокти. Лесен за употреба : Исечете ја посакуваната шема, извадете го филмот од производот, а потоа потопете го во вода 10 секунди и користете пинцети за нежно да ја лизнете налепницата за нокти до површината на ноктот и цврсто притиснете. Широки прилики : Најдобар подарок за вашата мајка, женски пријатели и сопруга. Декларациите за нокти за уметност за нокти се погодни за домашни салони за забава и нокти. Услуга : Ние се фокусираме на висококвалитетно и корисничко искуство. Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви обезбедиме совршена услуга по продажбата. Спецификација : Количина : 36 компјутери/поставена шема : Како што сликата покажува функција : 100% сосема нов и висок квалитет.

Други карактеристики

Најдобри понуди