.

.

Симва абразивен појас на ременот 10 парчиња 50x1220mm Абразивни ремени за пескарење 2 *48 P60-600 груби до фини додатоци за мелење на ремените за мелење појас

Симва абразивен појас на ременот 10 парчиња 50x1220mm Абразивни ремени за пескарење 2 *48 P60-600 груби до фини додатоци за мелење

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Исполнување на вашите барања за различни апликации Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана. Широко користена во металургија, машини, бродоградба, лесна индустрија, кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии. Исполнување на вашите барања за различни апликации. Висока стапка на отстранување, добра отпорност на абразија, издржлива и практична. Одлично за полирање, пескарење, мелење и завршна обработка на не'рѓосувачки челик, благ / црн челик, сите метални, пластика, бакар итн. Погоден за не'рѓосувачки челик, не-ферозен метал, црни метални плочи и иверица од лопати, табла за честички, декоративни плочи, дрво и производи од ратан и други мелење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со мелење на масло, мелење голема рамнина; Кожа, гума, ткаенина и полирана четкана.

Други карактеристики

Најдобри понуди