.

.

Случај со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, рози за Денот на вineубените

Случај со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, рози за Денот на вineубените

DEN 681.60

Количина на стоки
Тековен

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см/10 Лесен и издржлив. Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Различни обрасци се отпечатени на површината на случајот со естетски молив, бидејќи целина има силно украсен и практичен. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Тука за молив : Нашите вреќи со моливи се мултифункционални. Може да се користи како кутија со молив, козметичка торба, торба за складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. [Само за молив, пенкалата не се вклучени]. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Обезбедете добро искуство за купување за вас. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно.

Други карактеристики

Најдобри понуди