.

.

MMDSG надградба на рутерот за распрскувач на рутерот, 1/4 инчен шанк флејта за исечоци за мелење на мелење, алатки за обработка на двојно врвно лежиште од карбид со тонф

MMDSG надградба на рутерот за распрскувач на рутерот, 1/4 инчен шанк флејта за исечоци за мелење на мелење, алатки за обработка на двојно врвно

DEN 335.20

Количина на стоки
Тековен

Сечила на карбид од волфрам, висококвалитетни тела од легура висока цврстина, мазно сечење. Битови на рутер за индустриски квалитет. Точно позиционирање, силно, издржлив и долг животен век. Професионален дизајн против ударни повратни информации за да се спречи градење на пилевина, смола и теренот. Идеални алатки за обработка на дрво што се користат за ЦПУ, монтирање на табели и рачен рутер. Погодно за табла за густина, цврсто дрво, МДФ, табла за честички, сплит, итн. Одлично за правење раце и други работни места за обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Сечила на карбид од волфрам, висококвалитетни тела од легура. висока цврстина, мазно сечење. Битови на рутер за индустриски квалитет. Точно позиционирање, силно, издржлив и долг животен век. Професионален дизајн против ударни повратни информации за да се спречи градење на пилевина, смола и теренот. Идеални алатки за обработка на дрво што се користат за ЦПУ, монтирање на табели и рачен рутер. Погодно за табла за густина, цврсто дрво, МДФ, табла за честички, сплит, итн. Одлично за правење раце и други работни места за обработка на дрво. Нашите делови се најпосакуваниот избор на професионалци и хобисти. Спецификации : Тело : Цврсто зацврстено челично сечило : Индустриско одделение микро зрно карбидебанс : +/- .

Други карактеристики

Најдобри понуди